Mai Multe Criterii
Mai Multe Criterii
Am gasit 0 proprietati. Vrei sa le afisam acum?
Cautare avansata
Mai Multe Criterii
we found 0 results
Rezultatele cautarii tale

DESCOPERA CELE MAI IMPORTANTE ZONE

Aurel Vlaicu

16 oferte

Careiului

13 oferte

Central

11 oferte

Titulescu

9 oferte

CELE MAI NOI PROPRIETATI

Apartament Renovat 2 Camere Ale.Jiului

€ 22,900
Hello! iti prezint spre vanzare un apartament situat pe Aleea Jiului, compus din 2 camere nedecomandate, in suprafa [detalii]
Hello! iti prezint spre vanzare un apartament situat pe Aleea Jiului, compus din 2 camere nedecomandate, in suprafa [detalii]
1 35 m2detalii

Apartament Renovat 2 Camere Ale.Jiului

€ 22,900
Hello! iti prezint spre vanzare un apartament situat pe Aleea Jiului, la parter, unde avem acces catre o terasa gen [detalii]
Hello! iti prezint spre vanzare un apartament situat pe Aleea Jiului, la parter, unde avem acces catre o terasa gen [detalii]
1 37 m2detalii

Spatiu industrial Hala Depozit Careiului 400...

€ 800 / luna
Imobilul este compusa dintr-o hala de 400mp suprafata utila,acoperis din azbociment,poarta are latime de aproximati [detalii]
Imobilul este compusa dintr-o hala de 400mp suprafata utila,acoperis din azbociment,poarta are latime de aproximati [detalii]
500 m2detalii

Spatiu industrial, statie beton, hale, depoz...

€ 10,000 / luna
Va ofer spre vanzare sau inchiriere complexul industrial , depozit de materiale. – Suprafata teren : 42000mp [detalii]
Va ofer spre vanzare sau inchiriere complexul industrial , depozit de materiale. – Suprafata teren : 42000mp [detalii]
11,000 m2detalii

Teren Botizului langa targul de animale

€ 17,000
Va ofer spre vanzare o proprietate deosebita situata pe soseaua Botizului DN19 intr-o zona industriala cu acces fac [detalii]
Va ofer spre vanzare o proprietate deosebita situata pe soseaua Botizului DN19 intr-o zona industriala cu acces fac [detalii]

ECHIPA TRANSILVANIA REAL

Vasile Csajkos

agent imobiliar
vasile.csajkos@transilvaniareal.ro

Thomas Dunca

agent imobiliar
thomas.dunca@transilvaniareal.ro

Sandor Szekelyhidi

agent imobiliar
sandor.szekelyhidi@gmail.com

Nicolae Varga

agent imobiliar
nicolae.varga@transilvaniareal.ro

Claudia Monory

agent imobiliar
claudia.monory@transilvaniareal.ro

Barbu Burdea

agent imobiliar
barbu.burdea@transilvaniareal.ro

Arnold Andor

agent imobiliar
arnold.andor@transilvaniareal.ro