Rezultatele cautarii tale

Agenti

O echipa in adevaratul sens al cuvantului, cu oameni pasionati ce impartasesc aceleasi valori profesionale, care a reusit sa ridice domeniul imobiliar si sa determine mediul de afaceri din acest sector sa creasca enorm.

Agentia noastra pune accentul pe siguranta si rapiditatea desfasurarii tranzactiilor in care suntem implicati prin stransa colaborare cu birouri notariale, institutii bancare, institutii ale statului, ingineri cadastristi.

Vasile Csajkos

agent imobiliar
vasile.csajkos@transilvaniareal.ro

Thomas Dunca

agent imobiliar
thomas.dunca@transilvaniareal.ro

Sandor Szekelyhidi

agent imobiliar
sandor.szekelyhidi@gmail.com

Nicolae Varga

agent imobiliar
nicolae.varga@transilvaniareal.ro

Claudia Monory

agent imobiliar
claudia.monory@transilvaniareal.ro

Barbu Burdea

agent imobiliar
barbu.burdea@transilvaniareal.ro

Arnold Andor

agent imobiliar
arnold.andor@transilvaniareal.ro